Kontaktlærarar

1BAA Kay Are Urkegjerde 915 49 560 kay.are.urkegjerde@mrfylke.no
2TØA Atle Svellingen 916 15 867 atle.svellingen@mrfylke.no
2TØB Jan Kjetil Holen 465 26 223 jan.kjetil.holen@mrfylke.no 
1ELA Vidar Stokke 951 41 868 vidar.stokke@mrfylke.no
1ELB Dag-Kjetil Nordal 901 88 290 dag.kjetil.nordal@mrfylke.no
1ELC Ole André Dahl 415 64 063 ole.andre.dahl@mrfylke.no 
2AUA Torbjørn Urkegjerde 416 26 830 torbjorn.urkegjerde@mrfylke.no 
2ELA Joanna Hjellebø Måen 924 54 489 joanna.hjellebo.maen@mrfylke.no 
3AUA Per Gunnar Sætre 450 81 670 per.gunnar.setre@mrfylke.no 
1HOA Alice-Mari Blomvik 404 96 784 alice-mari.blomvik@mrfylke.no
1HOB Malin Skjeret 958 22 510 malin.skjeret.myklebust@mrfylke.no
1HOC Ann-Mari Myklebust 908 98 404 ann-mari.myklebust@mrfylke.no
1HOD Bjørn Ødegaard Osdal 411 28 342 bjorn.odegaard.osdal@mrfylke.no 
2BUA Hilde Aaslid 450 21 952 hilde.aaslid@mrfylke.no 
2HEA Charlotte Rafteseth 413 37 098 charlotte.rafteseth@mrfylke.no 
2HSA May Brit Roseth 481 94 988 may.brit.roseth@mrfylke.no 
1RMA Kristine Tingvoll 995 62 309 kristine.tingvoll@mrfylke.no 
2KOA Trond Urkegjerde 922 54 187 trond.urkegjerde@mrfylke.no 
1TIA Sindre Bjørdal 900 35 669 sindre.bjordal@mrfylke.no
1TIB Torstein Åm 952 48 820 torstein.am@mrfylke.no
1TIC Tom André Busch 907 51 278 tom.andre.busch@mrfylke.no
1TID Jeanett Farstad 407 23 905 jeanett.farstad@mrfylke.no 
2INA Per Tore Måen 954 18 071 per.tore.maen@mrfylke.no
2INB Robert Lid 943 23 212 robert.lid@mrfylke.no 
2AMA Kristin Garshol Welle 976 46 019 Kristin.garshol.welle@mrfylke.no 
2KJA Hogne Kalvatsvik 930 23 010 hogne.kalvatsvik@mrfylke.no

Vi bruker informasjonskapsler (cookies)

Som de aller fleste nettsteder bruker vi informasjonskapsler (cookies) for at du skal få en optimal brukeropplevelse. Vi kommer ikke til å lagre eller behandle opplysninger med mindre du gir samtykke til dette. Unntaket er nødvendige informasjonskapsler som sørger for grunnleggende funksjoner på nettsiden.

Vær oppmerksom på at blokkering av enkelte informasjons-kapsler kan påvirke hvilket innhold du ser på siden. Du kan lese mer om bruk av informasjonskapsler i vår personvernerklæring.

Under kan du se hvilke informasjonskapsler (cookies) vi bruker og hvordan du administrerer dem:

Nødvendige cookies

Sikrer grunnleggende funksjoner, nettstedet vil ikke kunne fungere optimalt uten slike informasjonskapsler. Disse er derfor vurdert som nødvendige og lagres automatisk uten foregående samtykke.

Skal du benytte skjema på våre nettsider? Øvrige funksjoner på siden påvirkes ikke dersom du lar være å samtykke, men vil kunne gi mindre funksjonalitet ved utfylling og lagring av skjema. Informasjonen blir slettet fra nettleseren etter 90 dager.

Disse informasjonskapslene gir oss innsikt og forståelse av hvordan nettsiden vår brukes av besøkende. Vi bruker analyseverktøyet Google Analytics som blant annet kan fortelle oss hvor lenge en bruker oppholder seg på siden eller hvilken side man kommer fra. Informasjonen vi henter er anonymisert.

Ved å huke av for denne tillater du bruk av tredjeparts-informasjonskapsler, som gjør at vi kan tilpasse innhold basert på det som engasjerer deg mest. Disse hjelper oss å vise skreddersydd innhold som er relevant og engasjerende for deg, for eksempel i form av annonser eller reklamebanner.

Tredjepartsinformasjonskapsler settes av et annet nettsted enn det du besøker, for eksempel Facebook.